DENDRIT s.r.o.
PR AGENTURA
KOMUNIKUJÍCÍ S OBSAHEM

TISKOVÁ KONFERENCE

Tiskové konference představují výrazný impuls pro prezentace nových produktů nebo nastavení potřebného komunikačního tématu dle potřeb klienta, s účastí maxima zástupců médií daného oboru.

Podívali jsme se dvířkům pod povrch!

SOLODOOR lákal na nezničitelnou přírodu

Nesnadné úkoly, ty máme nejraději. Když jsme přemýšleli, jak představit novinkové dveře VERTIGO VARIANT od společnosti SOLODOOR, které mohou nést ve svém povrchu háčky na zavěšení oblečení, ale také zrcadlo nebo magnetickou tabuli, zajásala dámská část našeho týmu. Připravíme ryze ženské dveře, na které budeme moci odložit od kosmetických potřeb, po šperky, šátky také fén, kulmu nebo odličovací ubrousky! Dveře podle našeho návrhu na tiskové konferenci sklidily úspěch. A jako bonus jsme na místě ukázali, že dveřní křídlo v povrchu SOLO 3D nezničí např. ani líh nebo technický benzín... 

Glass exhibition, demonstrace vynikajících výkonů skla J.A.P.

Když si novináři přečetli pozvánku na tiskovou konferenci společnosti J.A.P. GLASS EXHIBITION, mohli si myslet, že je zveme na boxerský zápas. A částečně měli pravdu. Sklo J.A.P. se utkalo s nárazy hokejových puků, váhovým zatížením, ale také těžkou skleněnou vázou...

10 minut stačí... na opravu akrylátových dvířek od Trachey

Největší český výrobce nábytkových dvířek společnost Trachea, a. s., odprezentovala v pražském hotelu Holiday Inn svůj nový akrylátový povrch pro nábytkové plochy T.acrylic lesk a mat. Součástí konference byla také ukázka opravy lesklých nábytkových dvířek v povrchu T.acrylic lesk nebo test odolnosti hran lepených PUR technologií. 

Sklo J.A.P. pro každého...

Znáte animované postavičky Pata & Mata? My se s nimi poznali osobně... Hodně nám totiž pomohli s pořádáním tiskové konference ku příležitosti prezentace nového produktu společnosti J.A.P. - skleněných stěn. Díky jejich kutilské šikovnosti jsme hravě všem novinářům dokázali, že sklo J.A.P. vydrží náraz páčidlem či kladivem... Stylovou atmosféru podtrhly prostory skleněné kavárny Café Braun v Praze.  

Posun, který nezastavíš umí v J.A.P.

Posuvné systémy společnosti J.A.P. pohybují s dveřmi po stěně neslyšně sem a tam...ve stejné nadpozemsky tiché atmosféře se nesla i samotná tisková konference, na které jsme tuto novinku představovali. Jak by také ne, když proběhla ve výškové budově pražského žižkovského vysílače? 

Jak to vypadá, když se příroda vzhlédne v koupelnovém nábytku Dřevojasu?

Když k vám přijde klient s luxusní kolekcí koupelnového nábytku, jejíž čelní plochy byly inspirovány přírodními motivy, nezbývá vám nic jiného, než zajistit jeden rozkvetlý botanický skleník a uspořádat tiskovou konferenci. Stejně jsme to udělali v případě modelové řady AQUILA, kdy jednotlivé skříňky dokonale zapadly do živé přírody skleníku. 

Trachea představila dvířka ve víru života...

Nábytek s příběhem... tak by se dala shrnout tisková konference největšího českého výrobce nábytkových  dvířek - společnosti Trachea, a. s., na které jsme prezentovali novou technologii potisku nábytkových dvířek Overface. Novinářům jsme variabilitu grafiky ukázali formou hraného příběhu, ve kterém dvířka měnila svůj vzhled v závislosti na etapách lidského života... 

RED DOT party pořádala firma M&T

Párty plná puntíků...na první pohled nic výjimečného, že? Když vám ale řekneme, že oním puntíkem bylo slavné logo světového ocenění RED DOT DESIGN AWARD, rychle změníte názor. Český výrobce dveřního kování - společnost M&T zaujala  porotu složenou ze 37 odborníků z celého světa svým kováním MINIMAL a MAXIMAL. A my jsme jim k tomu nachystali stylovou oslavu.

Medvědí krev se vrací... aneb tradice, která stále chutná díky firmě PEMAP

Nostalgické vzpomínky a večer v duchu bulharského vinařství a gastronomie. V takovém duchu se nesla tisková konference společnosti PEMAP, která je výhradním dovozcem známého červeného vína Medvědí krev pro Českou republiku.