DENDRIT s.r.o.
PR AGENTURA
KOMUNIKUJÍCÍ S OBSAHEM

FIREMNÍ AKCE

Den s oblou hranou pro společnost SOLODOOR

Od našeho klienta společnosti SOLODOOR a. s., jednoho z největších českých výrobců dveří a zárubní, k nám dorazil jasný úkol - uspořádat slavnostní představení nové technologie formátohranovacího centra, která umožňuje vyrobit dveře a zárubně s oblou hranou. A právě myšlenka důležitosti oblých tvarů nás přivedla k nápadu, připravit kromě prohlídky výrobního závodu stylové kreativní aktivity.

Příjezd žiraf do jihlavské ZOO zajistilo SAPELI

Vyvrcholením dlouholeté spolupráce firmy SAPELI s jihlavskou ZOO bylo slavnostní otevření nového pavilonu - žirafince a dovezení tří žirafích mláďat z různých koutů Evropy. Příjezdu žiraf a jejich poměrně nesnadného vyvedení z přepravních aut, které trvalo v případě posledního mláděte až do druhého dne, přihlíželo spolu s regionálními novináři zpravodajství televize NOVA a PRIMA. 

SAPELI slaví 20. výročí

Oslava 20. výročí společnosti SAPELI - to byl ale cirkus! Akce se totiž konala uprostřed nádherné Zoologické zahrady v Jihlavě. A proč zrovna tam? Největší český výrobce dveří a zárubní je dlouholetým sponzorem a patronem tamního žirafince. Pro hosty byly nachystány kromě volné prohlídky celého areálu i zábavné aktivity, které všem zpříjemnily den.