DENDRIT s.r.o.
PR AGENTURA
KOMUNIKUJÍCÍ S OBSAHEM

ARCHITECTS RELATIONS

Architects relations předtavuje cílené oslovení odborné veřejnosti, zavádění výrobků mezi architekty, projektanty a bytové designery. V této oblasti máme dlouholeté zkušenosti s komunikací s touto specifickou skupinou. Pracujeme s vlastní ověřenou a stále aktualizovanou databází konkrétních osob obsahující až 3000 živých kontaktů. Máme za sebou desítky úspěšných akcí v rámci celé ČR, kdy jednu akci průměrně navštíví 25 odborníků. Spolupracujeme s Českou komorou architektů v rámci projektu Celoživotního vzdělávání. 

DESIGN ROADSHOW


Design Roadshow, prezentační seminář určený pro odbornou veřejnost, se stal díky svému širokému záběru a množství podávaných informací oblíbenou akcí. Svoji prestiž si získal i zařazením do programu celoživotního profesního vzdělávání architektů v ČKA, ale především návštěvností a aktivní účastí odborníků pro interiérový design. 
... více

KONZULTAČNÍ DNY


Oslovit odbornou veřejnost není snadné. Nám se to ale daří znamenitě, například díky tzv. Konzultačním dnům, kdy je pro architekty připravena exkurze do výrob našich klientů. Nachystány jsou pro ně zajímavé produktové novinky, architektonická řešení a také ochutnávka konceptů, které prozatím ještě nejsou v prodeji. Takhle se dělají obchodní kontakty skoro samy...
... více