DENDRIT s.r.o.
PR AGENTURA
KOMUNIKUJÍCÍ S OBSAHEM

A JAK NÁS VIDÍ NAŠI KLIENTI

 
„Impulzem k zahájení spolupráce s agenturou DENDRIT bylo doporučení od jiného jejího klienta. To byl rok 2005 a v podstatě od první chvíle pozitivně vnímám jejich vstřícně individuální servis, ušitý přesně na míru naší společnosti a našim produktům. Jejich nápady k prezentaci produktů J.A.P. a návrhy nových prezentačních kroků jsou pro nás mnohdy hybnou silou v našich interních krocích, které nás posouvají vždy dál. Mediální servis je na perfektní úrovni a zpracovávání našich podkladů je vždy bezchybné a ve velké míře samostatné. Spolupráce již není omezena jen na oblast PR a mediálního zastupování, ale je posunuta na úroveň jak vnitrofiremní, tak B2B komunikace s našimi obchodními partnery, architekty a projektanty. Spolehlivost jejich servisu po všech stránkách mohu jen doporučit." Petr Paksi, spolumajitel a výkonný ředitel J.A.P. spol. s r.o.
  
 
„V naší branži výrobců koupelnového nábytku je perfektní a přitom originální prezentace nutností. Pohybujeme se v oblasti designu, který  vyžaduje zvláštní přístup a cit pro stylovou komunikaci. Všechny tyto aspekty se v naší spolupráci s agenturou Dendrit protnuly, vše probíhá naprosto bezproblémově, a co oceňuji především, také v maximální míře samostatně. Profesionální přístup je standardem…  Jako výjimečné vnímám opravdový zájem a osobní nadšení celého týmu, které je cítit z každé jejich práce." Ing. Zdeněk Blažek, manager marketingu Dřevojasu, v. d.

 
„Mediální zastoupení od agentury DENDRIT jsme si vybrali pro její stabilně vysoké výsledky v oblasti Public relations, které lze pravidelně sledovat na stránkách tištěných i online medií. Velmi oceňuji jejich profesionální přístup, pracovní nasazení, vstřícnost a rychlost, s jakou je schopna reagovat na naše požadavky. V neposlední řadě je pro mě velkým přínosem jejich samostatnost a maximální snaha o pochopení našich prezentačních záměrů. Jejich zpětná vazba nám pomáhá v ještě efektivnější propagaci našich produktů na trhu." Martin Dozrál, generální ředitel SOLODOOR a. s. 


Spolupráce s PR agenturou Dendrit pro nás z počátku znamenala krok do neznáma, který jsme hodně zvažovali. Převládly však výborné reference a také velmi pozitivní první dojem, který se léty spolupráce přetransformoval do důvěrného a otevřeného vztahu. Oceňuji vysoce profesionální a přitom lidský přístup. Vždy mě příjemně překvapí také fakt, že agentura Dendrit nezná slovo nelze a je schopna dosáhnout maximálního efektu z každého realizovaného projektu. 
Jiří Slovák, spolumajitel společnosti Trachea, a. s. 
 

PR zastoupení využili...